Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

EMUI 9 datum

Pozdravljeni,

Zanima me datum, kdaj bo EMUI 9 na voljo v Sloveniji na Telekomovem omrežju.

Hvala na informaciji.
0
«13

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo,

pošlji mi prosim številko IMEI in različico programske opreme (build no.) v ZS, da lahko naši tehniki pogledajo informacijo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

6
  • timcektimcek
    Pozdravljeni! Na moj Mate10Pro sem prejel update Emui 9. Ugotovil sem eno veliko težavo, ki me zelo moti. Ko namreč pošljem daljše SMS sporočilo, se to spremeni v MMS in v neko predstavitev tako, da ne morem videti celega sporočila. Če kliknem na to predstavitev pa je ozadje belo, pisava pa tudi skoraj bela, tako da težko vidim sporočilo. Kaj lahko naredim in ali bo prišel kakšen nov update? Hvala za odgovor.
    0

Pozdravljen,

svetujem ti, da najprej poizkusiš še s ponastavitvijo telefona na tovarniške nastavitve. Včasih se pri posodabljanju kaj zalomi in se posodobitev ne namesti čisto tako, kot bi se morala. Pred ponastavitvijo seveda obvezno naredi varnostno kopijo podatkov s telefona, saj se pri tem vsi izbrišejo. Najbolj enostavno na računalnik prek programa HiSuite: https://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • timcektimcek
    Pozdravljeni, ugotovil sem, da je to povezano s temnejšo barvo vmesnika, ki se ga izbere v nastavitvah pod zavihkom baterija. Ko dam na svetlejši vmesnik, se besedilo sicer vidi, ko kliknem na projekcijo. Vseeno hočem da se celotno sporočilo vidi v pogovoru aplikacije Sporočila, brez klikanja. Tako da mislim da je to en "bug" v novi različici.
    0

Poizkusi še s ponastavitvijo na tovarniške nastavitve. S programom HiSuite je povrnitev vseh podatkov zelo hiter in enostaven postopek.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • FaleS_Mate83FaleS_Mate83

Živjo,

Huawei Forum

Lahko preverite še za moj aparat, kdaj naj bi dobil android 9.0 ter EMUI 9 ?

0
    Živjo @FaleS_Mate83,

imaš Mate 10 Pro?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1

da...

0

a pošljem IMEI in št.Builda?

0
    Pošlji mi prosim build number in serijsko številko prek zasebnega sporočila.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

2

telefon ima 2 IMEI-a ... a potrebujete obe ?

1
    Namesto IMEI-a mi prosim pošlji serijsko številko.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

2
  • Miha1212Miha1212

Pozdravljeni,

A bi še lahko za moj Huawei Mate 10 pro preverili kdaj dobim android 9.0 in emui 9

0
    Pozdravljen,

prek zasebnega sporočila mi prosim pošlji serijsko šrevilko in delovno različico programske opreme.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

5
  • LokoLoko
    Pozdravljeni
    Ali kahko za moj mate 10 pro preverite, kako je glede posodobitve na emui 9
    0
    > @Loko je dejal:
    > Pozdravljeni
    > Ali kahko za moj mate 10 pro preverite, kako je glede posodobitve na emui 9

Pozdravljen,

prek zasebnega sporočila mi prosim pošlji serijsko šrevilko in delovno različico programske opreme.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • seba71seba71

pri meni se vedno 8.0.0.158 (c432)......... :( :/

0
    Moral bi se posodobiti v naslednjih 10-14 dneh. Lahko pa preverite ročno, če je že pripravljena: nastavitve telefona > sistem > posodobitev programske opreme > tri pikice > prenesi najnovejši polni paket.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • SammoSammo
    Še vedno na emui8
    0

@Sammo, preveri še ročno: nastavitve telefona > sistem > posodobitev programske opreme > tri pikice > prenesi najnovejši polni paket.

Če ni pa prosimo še za malo potrpljenja, morala bi priti v naslednjih 14 dneh.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
    jaz tudi že nestrpno čakam😋😀 , vsak dan pritiskam po 5 x ...
    0

Bo prišel, brez skrbi. :) Moral bi v naslednjih 14 dneh. Če ne bo, bom pa prosil, da mi javiš serijsko št. in različico programske opreme (build no.).

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
    sem ti jo napisal na zs pred kakimi 14 dnevi😉
    1
    Potem jo imamo in preverimo, če ppsodobitve ne bo. 🙂

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • seba71seba71
    Pozdrav

Se vedno nic z posodobitevijo mate 10 pro. Vse se vam poslal pred časom na privat...

Lp
    0

Sebastijan, preverimo še enkrat. Medtem pa lahko poizkusiš še ročno pogledati, če je na voljo: nastavitve telefona > sistem > posodobitev programske opreme > tri pikice > prenesi najnovejši polni paket.

Prav tako preveri prek aplikacije HiCare tako da na začetnem meniju klikneš "Posodobitev".

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • seba71seba71
    > @Huawei Forum je dejal:
    > Sebastijan, preverimo še enkrat. Medtem pa lahko poizkusiš še ročno pogledati, če je na voljo: nastavitve telefona > sistem > posodobitev programske opreme > tri pikice > prenesi najnovejši polni paket.
    >
    > Prav tako preveri prek aplikacije HiCare tako da na začetnem meniju klikneš "Posodobitev".
    >
    > Lep pozdrav,
    > Andrej
    > Ekipa Huawei foruma

Oboje preizkusam pa nic...... 😠😠

Lp
    0

Mi v ZS lahko prosim sporočiš še serijsko številko telefona? Preverim potem še enkrat z našo tehnično ekipo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
    če do 10.2. ne bo posodobitve, ga bom posodobil preko FF-ja... ne more biti kaka umetnost vsaj kar sem videl na youtubu...
    sem kar malo razočaran glede posodobitev na 9.0. glede na to da so za mate 10 pro zunaj že od novembra... izgleda da C432 regija pride zadnja na vrsto😉 lp
    0
  • seba71seba71
    > @Huawei Forum je dejal:
    > Mi v ZS lahko prosim sporočiš še serijsko številko telefona? Preverim potem še enkrat z našo tehnično ekipo.
    >
    > Lep pozdrav,
    > Andrej
    > Ekipa Huawei foruma

Ze imate od prej v zs sporocilu..

Lp sebastijan
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.