Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Kartica SD ne deluje

24

Komentarji

• brigitambrigitam
    Danes sem vendarle dobila nov telefon iz servisa. AMPAK GROZA! Po 3 urah sem spet zagledala opozorilo "NAPAKA SD KARTICE. KARTICA JE POŠKODOVANA. ZAMENJAJTE OBSTOJEČO KARTICO". Jaz res ne vem več kaj naj naredim??!! Ali sem jaz zmešana ali me imajo na Huawei - ju in na servisu za norca??!! Ti telefoni imajo neko napako in pika!!!
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum
    Brigita, je vaša spominska kartica zagotovo kompatibilna s telefoni Huawei? Ste preverili pri proizvajalcu kartice?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • brigitambrigitam
    To kartico so imeli na servisu in so potrdili, da je ok. Gre za Samsung 128GB EVO+ MICRO SDXC, UHS-I,class10, U3, 4K, UltraHD. Sicer pa se mi to dogaja z vsemi karticami, ki jih imam. Sem celo eno novo kupila in tudi tam isto.
    Danes sem preko vaše FB strani našla še eno gospo, ki ima to težavo. Pravi da bo po praznikih nesla telefon na servis.
    Vem še za eno gospo, ki je tudi nesla telefon na servis in ji prav tako kot meni niso priznali napake. Ko je prišla s telefonom domov pa spet napaka. Ta gospa je pač odnehala in se sprijaznila z notranjim pomnilnikom. Jaz ne mislim odnehati. Sem predrago plačala ta telefon!
    0
  • brigitambrigitam
    Ali mi lahko poveste KATERA KARTICA JE KOMPATIBILNA S TEM TELEFONOM. Bom šla kupit pa še eno, če bo to rešilo težavo.
    1
    Ste poskusili kartico ponovno formatirati s telefonom?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • brigitambrigitam
    Ja sedaj sem jo formatirala in je zdaj prazna. Zdaj čakam, kaj bo.
    Včasih mi tudi v takem primeru javi napako.
    Telefon sem tudi posodobila na najnovejšo programsko različico.
    1
    Sporočite prosim, če je rešilo težavo, jaz pa še enkrat povprašam naše tehnike.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • brigitambrigitam
    Vsekakor bom poročala, kaj se bo dogajalo.
    0
  • brigitambrigitam
    Kot rečeno, sem včeraj kartico formatirala. Potem sem jo čez noč pustila prazno v telefonu. Sedaj je spet javil, da je poškodovana.
    0
    Brigita, smo dobili odgovor iz tehnične službe. Po prijavah so se še bolj poglobili v iskanje vzroka in dognali, da je težava programske narave. Odpravljena naj bi bila z eno od prihajajočih posodobitev. Dejali so, da so jo že uspešno testirali in da odpravi težavo, na voljo pa naj bi bila kmalu. Samo še dokončno jo morajo "spolirati". Zato vas vljudno prosimo še za malo potrpljenja.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • brigitambrigitam
    HVALA!
    0
  • brigitambrigitam
    Ali je mogoče že jasno, če bomo posodobitev dobili uporabniki, ali bo treba na servis?
    0

Posodobitev bi morali prejeti v okviru rednih posodobitev, torej brez obiska servisa. Ne moremo pa še podati točnega datuma posodobitve. Po trenutnih informacijah naj bi bila dokončno nared v začetku februarja.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • brigitambrigitam
    Ok, hvala. Bom pač zaenkrat morala biti zadovoljna z notranjim pomnilnikom.
    Upam, da jim res uspe.
    0
  • brigitambrigitam
    Moram pa povedati še to, da sem zadovoljna, ker smo vendarle prišli do nekega konkretnega odgovora, ne pa to, da so mi na servisu zatrjevali, da telefon dela brezhibno.
    0
    Napaka še ni bila zaznana pri vseh telefonih, zato tudi ni bil takoj odkrit vzrok. Upamo, da se bo zdaj res uspešno odpravila.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • JureJure

Pozdravljeni,
    ker se nekako odločam za nakup omenjega telefona bom izkoristil kar to temo. Zanima me kakšne so hibe tega telefona razen tega s kartico, katero omenjate in na kaj je potrebno biti pozoren.
    hvala

lp

0
  • brigitambrigitam
    Pozdravljeni!
    Kako kaže s posodobitvijo za SD kartico??
    Na telefon sem dobila že nekaj posodobitev (verzija 138, verzija 140, verzija 142), vendar nobena od teh ni rešila problema.!!!
    0
    Pozdravljeni,
    Preverimo pri naši tehnični službi.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

2
  • brigitambrigitam
    Ali ste dobili kakšen odgovor od vaše tehnične službe?
    0

Na žalost še ne, odgovor še čakamo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0

Brigita, iz tehnične službe so nam javili, da vas bodo kontaktirali iz servisa ter vam ponudili, da preizkusite svoj telefon še z njihovo SD kartico. Sumijo, da je morda nekaj narobe z vašo kartico, saj naj bi posodobitev napako odpravila. Podrobnosti vam bodo javili na servisu.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • brigitambrigitam
    Hvala!
    0
  • brigitambrigitam
    Se mi pa zdi zelo čudno, da bi bilo z mojo kartico kaj narobe, saj mi je brezhibno delovala v drugih (nadomestnih) telefonih, ki mi jih je ponudil Telekom v času, ko je bil mate 20 lite na servisu.
    Poleg tega imam doma še nekaj kartic, ki v drugih telefonih brezhibno delujejo, le v mate 20 lite pa ne!
    Res ne vem!
    1

Bomo upam da skupaj prišli do dna. Je tudi nam v velikem interesu, da se odkrije vzrok napake. Zato bi vas prosil še nekaj. Ko boste prevzeli kartico od servisa, jo najprej poizkusite v telefonu popolnoma prazno, ne da bi nanjo kopirali kakšno vsebino. Nato pa še z vsebino, torej da nanjo skopirate kakšno datoteko, ki je na vaših SD karticah nimate. S tem bi preverili, ali je morda težava v kakšni datoteki.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • brigitambrigitam
    Dogovorjeno!
    1
  • RomanoRomano

Pozdravljeni!
    Tudi moj novi Huawei mate 20 lite kar naprej javlja napako,oz.poškodovano kartico SD. Sem jo zamenjal,pa isto. Kupil novo in isto. Resetiral telefon na tovarniške nastavitve,formatiral kartico in v računalniku in v telefonu. Skratka vse možne variante. Kolikor sem prebral v forumih je napaka v telefonu. Kdaj in kako jo mislijo odpraviti? Lp

0

Pozdravljen Romano,

za začetek bi te prosil, da mi prek zasebnega sporočila pošlješ serijsko številko svojega telefona in delovno različico (build no.) programske opreme. Da najprej naši tehniki preverijo, ali imaš nameščeno zadnjo različico.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • RomanoRomano

Kam v zs pa naj pošljem?

0

Romano, sem ti poslal ZS in mi lahko kar odgovoriš nanj.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.