Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Pie posodobitev

Tadej89Tadej89
Huawei P20 Pro

Pozdravljeni,
Kdaj bo na voljo Emui 9 posodobitev za P20 Pro?

2

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdravljen @Tadej89,

obdobje posodobitev na EMUI 9 se bo za telefone Huawei P20 Pro začelo sredi januarja. To pomeni, da bi jo moral na svoj telefon prejeti najpozneje do sredine februarja.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • damo001damo001
    Evo, js sm jo prejel danes takoj po polnoči. Očitno kar velika posodobitev (4gb).
    4
  • majnkmajnk

Smo 21. marca in jaz še vedno nisem dobil posodobitev na emui 9. P20 pro je bil kupljen pri telekomu Slovenija. Ali se je mogoče kateremu naročniku Telekoma posodobil telefon?
    Lep Pozdrav.

1
  • AniAni

Jaz sem na Telekomu, posodobitev sem že dobil nekaj časa nazaj. Me pa zanima sledeče:

Huawei uvaja novo posodobitev programske opreme, seriji Huawei P20. Najnovejša posodobitev programske opreme vključuje nekaj pomembnih izboljšav.

Najnovejša posodobitev, ki temelji na EMUI 9.0 in prinaša varnostni popravek marca 2019.
    Zdaj je na voljo vsem.
    Različica programske opreme posodobitve je 9.0.0.234/9.0.0.237.

Kdaj pri nas?

0

Pozdravljen @Ani,

preverim pri naši tehnični službi, če je morda že znan datum prihoda te različice.

@majnk, mi lahko prosim prek zasebnega sporočila pošlješ različico programske opreme (build. no) in serijsko številko telefona? Poskusi pogledati tudi ročno, če je na voljo: nastavitve telefona > sistem > posodobitev programske opreme > tri pikice > prenesi najnovejši polni paket.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • AniAni

Super, hvala.

0

@Ani, mi lahko prosim tudi ti prek zasebnega sporočila pošlješ serijsko številko? Le na ta način namreč lahko tehniki preverijo za določen telefon.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • majnkmajnk

Telefon se je posodobil preko >tri pikice>prenesi najnovejši polni paket.
    Hvala za pomoč.

1
  • AniAni
  • AniAni
    edited april 4

Zakaj v določenih državah EU dobijo posodobitve (OTA), mi jih pa ne? (Italija, poljska, Avstrija, UK, Danska, Hrvaška, Madžarska,...) Je tole odvisno od naših ponudnikov storitev ali je point kje drugje? Govorim za .236 posodobitev , ki je bila izdana za nekje sredi marca.

0

Pozdravljen,

glede distribucije posameznih posodobitev se odločajo pri proizvajalcu, same "recepture" pa ne poznamo. Zahteva pa vsaka posodobitev kar nekaj prilagajanja programske opreme, oziroma njeno ustrezno lokalizacijo, zato se pri manjših posodobitvah manjše države včasih preskočijo. Ampak kot rečeno, točnih kriterijev ne poznamo, niti jih ne delijo z nami.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • AniAni
    edited april 4

Hvala za razlago, škoda da smo kot država EU še vedno zapostavljeni s strani velesil. :disappointed:

Mogoče veste kdo pipravlja posodobtive s slovenskimi prevodi (lokalizacijo)? Sam proizvajalec z zunanjimi sodelavci, ali kako to gre?

0

Da, tako kot si napisal, sam proizvajalec s pomočjo lokalne ekipe Huawei.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • AniAni
    PHONES WHICH WILL GET THE EMUI 9.1:
    Huawei Mate 20
    Huawei Mate 20 Pro
    Huawei Mate 20 X
    Huawei Mate 20 RS Porche design
    Huawei Mate RS Porsche Design
    Huawei P20
    Huawei P20 Pro
    Honor 10
    Honor V10
    Honor Play
    Nova 3
    Note: This is not a final list, we will update our list asap we get confirmation from Huawei/Honor. As we know, the Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porche design, and Mate RS are next to be in the above list. Still more device to come.
    0
  • AniAni

Nova posodobitev je na voljo preko HiSuite. (March 2019 security patch)

CLT-L29 9.0.0.236 (C432E5R1P9). 252 MB

1
  • FaleS_Mate83FaleS_Mate83
    mislim da je April 2019 security patch in ga da telefon sam, tako da ni samo preko HiSuita...😉
    1
  • AniAni

Preko telekoma ne dobim nič (telefon ne ponudi nič), samo preko Hisuite pride tale marčevski updejt.

0
    vem, da telekomovi telefoni res dobivajo posodobitve androida kasneje kot drugi, ampak ne vem pa če enako velja pri varnostnih posodobitvah... na to bi znal Andrej odgovorit...😉
    0
  • KlemenSLOKlemenSLO
    Vrjetno mas naštimano da se ti telefon posodobi samo na wifi omrežju pa probi dat preveri posodobitve pa bos vidu/la
    0
  • AniAni
    edited maj 9

Danes prejel posodobitev 9.0.0.270 April patch. (CLT-L29 ) 263MB

Res žalostno da dobivamo posodovitve z enomesečno zamudo.

0
    zanimivo, jaz jih na Mate 10 Pro dobim za takoči mesec, tam med 15im in 20im v mesecu... se pravi dobrih 14 dni po lansiranju z googlove strani...
    0
    evo, varnostna posodobitev za mesec maj😉 huawei mate 10 pro
    1
  • AniAni

Jza sem jo prejel danes, 9.0.0.286. Mesec zamika :disappointed: Katero verzijo imaš? Jaz imam CLT-L29

0
    kako to misliš katero verzijo imam? A telefona?
    0
  • AniAni

Ja. Model telefona. Nastavitve o telefunu...

0
    prijatelj, poglej 3 komentarje pred tem, sem napisal da imam mate 10 pro😀 in ne P20 pro😉
    0
  • AniAni

Madona pa res, kaj pol smetiš tu not. :smiley: Malo heca, pac žalostno te posodobitve prihajajo, kolikor še sploh bodo. :dizzy:

0
    hehe, posodobitve bodo... verjemi, tresla se je gora... ven pa veš kdo pride... čudno mi je pa to, da mate 10 pro dobi posodobitve dosti hitreje kot p20 pro...
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.