Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Aplikacija zdravje

Pozdravljeni,
Imam eno vprašanje oziroma predlog za izboljšavo..
Pred kratkim sem po dolgih letih uporabe mobilnikov znamke samsung preklopil na huawei. Ena izmed najljubših aplikacij na samsungu mi je bila samsung healt ker veliko hodim. Zdaj sicer huawei ima različico zdravje ki prav tako beleži korake ampak pri samsungu mi je bilo najbolj všeč to da si lahko tekmoval v korakih z vsemi uporabniki sveta in je bil vsak mesec postavljen izziv koliko korakov je bilo treba narediti poleg tega pa še tekmovanje kdo jih naredi več itd...to bi bilo zelo dobrodošlo tudi na huawei telefonih da bi lahko uporabniki med seboj primerjali rezultate si postavljali izzive saj s tem tudi spodbuja sama aplikacija k bolj zdravemu načinu življenja ker se prebudi tist tekmovalni duh..no pač moje razmišljanje in mogoče predlog za izboljšavo. Huawei p30 pro mi je sicer vrhunski telefon in načeloma ne pogrešam samsunga ampak zelo pogrešam aplikacijo samsung healt. Lp
1