Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Avtotelefon

Pozdravljeni
V avtu (Kia Sportage 2018) je prenehal delovati zvočnik med telefonskim pogovorom. Cca 2 do 3 mesece po nakupu mate 20 pro je normalno delal avtotelefon, sedaj pa je prenehal delovati. Veza se normalno vzpostavi, radio neha predvajati. Telefon pa ne da od sebe zvoka, mene se sliši jaz pa ne slišim nič. Ko se veza prekine pa se zasliši nekakšen kratek pisk. Drug telefon dela normalno, tudi moj telefon v drugem avtu dela normalno. Probal sem resetirat, na novo naložit telefon pa nič.
Kakšna ideja?
0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdravljeni,

se je to zgodilo po kakšni posodobitvi? Bodisi programske opreme avtomobila ali telefona?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • poldkpoldk
    Ne bi vedel da bi kaj posodabljal.
    0

Torej, če prav razumem, pri vzpostavljeni povezavi ne dela zvočnik avtomobila? Na kakšen način imaš povezan telefon z avtomobilom?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • poldkpoldk
    Tako je, dela pa ko predvaja glasbo iz telefona. Samo zvoni ne in govora se ne sliši.
    0

Na kakšen način pa imaš vzpostavljeno povezavo z avtomobilom?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • poldkpoldk
    Bluetooth
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.