Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Huawei P30 PRO FOTOGRAFIJE

Pozdravljeni jaz imam ze drugi telefon huawei prej sem imel p20 pro sedaj imam p30 pro slikami sem biv zadovoljen z prejšnim telfonom in z zdajšnim ki pa je še boljši kot prejšen. Prilagam dve sliki ki sta bili posneti z p30 pro
Označeno:
1

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdravljen Klemen,

čudovito, vedno je lepo slišati mnenje navdušenega uporabnika. :) V imenu celotne ekipe Huaweija ti želim, da boš s telefonom naredil še ogromno lepih fotografij, takšnih kot sta ti dve, ki si ju poslal. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

3
  • rpasicrpasic
    edited maj 15
    P30pro fotka
    0
  • SuperBSuperB
    Prosim če se lahko tamoj zadnji zapis briše. Sam ga na žalost ne znam. Opazil sem, dasem gledal v napačni rubriki, tako da se za ta moj izpad opravičujem.
    1
  • KlemenSLOKlemenSLO
    @rpasic kaj bi ti z tem rd povedu @SuperB nemores zbrisat
    0

@SuperB, katero objavo bi rad izbrisal?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • SuperBSuperB
    @Andrej mislu sem tisto v kateri sem spraševal zakaj ste zbrisali mojo objavo. Sem pa ugotovil da mi niste brisali objave, ampaksem sam objavil v drugi temi ;)
    0
    Aha, okej, bom izbrisal. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • rpasicrpasic
    Ne morem uplodati fotko iz galerije
    0
  • rpasicrpasic
    To je fotka z mojim p30pro.
    2

Čudovita fotografija. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • SuperBSuperB
    Da še sam pridodam nekaj... Predvsem me je presenetil Zoom

Lp
    1
  • rpasicrpasic
    Kdo ve kako narediš mapo za aplikacije na začetnem zaslonu p30pro?
    0
  • KlemenSLOKlemenSLO
    @rpasic ce mas fb posebi pa da mesenger primes pa ga das na ikono od fbja se ti nrdi mapa sama
    0
  • rpasicrpasic
    Tnx
    1
  • joshyslojoshyslo
    Nebi rad odpiral nove teme in vprašam tukaj. Nikakor mi ne uspe narest počasen videoposnetek da bi bil izostren. 32x(960slikicna sekundo) na p30 pro
    0

Pri superpočasnih posnetkih morate imeti resnično dobre svetlobne pogoje in "mirno roko" (še bolje stojalo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0