Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Baterija watch gt

marko333marko333
Watch GT

Pozdravljeni,

v soboto 06.4.2019 sem kupil uro Huawei gt.
V opisih ure piše, da naj bi delovala cca 14 dni brez polnjenja ob normalni uporabi.
Jaz do danes 11.4.2019 sem jo polnil že 3 krat, brez športnih aktivnosti, brez merjenja srčnega utripa, brez vremena, brez vklopa podatkov v oblak in še drugo.
Ali so kakšne nastavitve posebne za uro, za katere še nevem?
Danes čez noč, brez vklopljenega bloutootha in z uro v kuhinji na pultu, mi je porabilo cca 20%.
Od 6h zjutro do sedaj 10.30h mi je porabilo 5%, spet brez merjenja utripa, brez aktivnega vremena...
Ali je mogoče moja ura z napako? Jo moram odnesti nazaj v trgovino?
Prosim za pomoč, saj mi je ura zelo všeč.

lep pozdrav,

Marko

1

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdravljen @marko333,

po opisanem sodeč bi ti svetoval da jo najprej ponastaviš na tovarniške nastavitve, če to ne bo rešilo težave pa vsekakor z njo na servis. Tule najdeš njihove kontaktne podatke: https://www.huaweiforum.si/service

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • marko333marko333

Pozdravljeni,
    hvala za odgovor.
    vsekako sem že kontaktiral prodajalno in so mi rekli da mi bodo zamenjali z novo.
    Upam pa, da ni to kaka napaka na seriji.

lep pozdrav,

marko

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Odlično, samo da se bo uredilo. Do zdaj se ne spomnim, da bi (vsaj pri nas) zabeležili že kakšen podoben primer. Tudi v naših pisarnah uporabljamo te ure in se še pri nobeni ni pokazala težava z baterijo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • MarkoPMarkoP
    Sem uporabnik ure iste znamek. Predvidevam, da bo tudi druga ura na začetku bolj pogosto polnjena, kot je to navedeno v specifikacijah. Razlog tiči v bateriji, saj Li-Ion pridobi polno kapaciteto šele po nekaj ciklih. Priporočam, da na začetku baterije ne prazniš do konca, ampak jo polniš, ko doseže nekje 30%. Po kakšnih 6 ciklih je baterija pripravljena. Meni drži skoraj tri tedne. Lp
    1
  • urosj1urosj1
    Tudi meni drzi od decembra ko sem jo kupil 2 do 2.5 tedna z vsemi aktivnostmi.. Srcni utrip, vreme itd.
    Jaz sem zadovoljen... Moti me edino da ko prekines dohodni klic ne mores odposlat smsa poklicem nazaj.... Upam da bodo to hitro uredili... Lp
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.