Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Fingerprint Problem (Key permanently invalidated)

SaturdaySaturday
edited marec 5 Huawei P20 Pro

Do danes sem aplikacijo uporabljal brez problema (Spletna banka) za vstop v katerega od dveh računov sem uporabil prstni odtis in prijava je bila uspešna.
Danes pa je od mene zahtevalo geslo. Ko sem vnesel geslo se je pojavilo naslednje

Nadaljevanje potrdite s prstnim odtisom
Key permanently invalidated

In po 62 poizkusih, brisanju prstnih odtisov in ponovnem nastavljanju nič drugače?
Kaj hudiča naj naredim??

Popravkov kot gledam ni bilo.

Hvala

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdravljen Saturday,

torej, če prav razumem, s prstnim odtisom ne moreš več vstopiti v svojo spletno banko? Sicer ti čitalec deluje normalno? Zaklenjeni zaslon lahko odkleneš s prstnim odtisom? Preden si dobil zgoraj omenjeno sporočilo "Key permanently invalidated", si kaj brisal in na novo dodajal prstne odtise? Koliko prstnih odtisov pa imaš registriranih?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • SaturdaySaturday

Andrej,

• Med nastavitvami imam registriranih 5 prstnih odtisov od kar imam telefon.
    • Dva dni nazaj sem šele odkril funkcijo "PrivateSpace" in jo probal ter aktiviral na enega od teh petih prstih odtisov
    • Prstni odtis mi je nehal delovati na vseh aplikacijah (spletna banja, transferwise, keepass.....)
    • Deaktiviral sem PrivateSpace
    • Izbrisal sem vseprstne odtise in jih ponovno registriral
    • Transferwise, Keepass in še nekaj aplikacij sem uspel ponastaviti (zamudno in nepotrebno delo). Ne razumem zakaj je to potrebno in zakaj do tega pride.
    • Spletna banka DHMobi mi še kar javlja napako
    • Še vedno se mi spreminja screensaver pri zaklenjenem zaslonu. Prej tega nisem imel.

Cela frka brez nekega smiselnega vzroka.

LP

0

Saturda, vsekakor preverim pri naši tehnični ekipi.

Si sicer morda poizkusil s ponovno namestitvijo spletne banke in brisanjem predpomnilnika tako telefona, kot same aplikacije?

Kolikor sem seznanjen, je to morda "napaka", ki se na Androidu pojavi, če imaš zapolnjena vsa mesta za regisracijo prstnih odtisov. Morda poskusiš uporabiti le enega?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • SaturdaySaturday

do sedaj je delovalo normalno s petimi. ko sem jih izbrisal sem najprej poskusil z enim. isto.
    če bom, po vseh poizkusih in nebulozah vzpostavljanja delovanja aplikacije AMZS radar alarm (pa še zdej nisem 100% in ne verjamem da deluje konstantno), moral še enkrat nastavljati mobilno banko (osebni in poslovni račun, klicariti na banko, pa pooblaščene osebe....) zabrišem telefon v Ljubljanico in si grem kupiti najcenejšega kitajca. Ne morm verjet kakšne komplikacije in koliko nekih nepotrebnih nastanitev za uporabo androida, kamere in komunikacije, naserjejo v aparature. NORO. Izguba časa in volje

0
  • SaturdaySaturday
    edited marec 6

popravek: zapolnjena imam 4 mesta za prstne odtise. ne vseh petih
    Istočasno kot Privatespace sem aktiviral "Sef za gesla" a sem ga deaktiviral skupaj z Privatespace, ker sem mislil da je napaka katera od teh dveh funkcij.

0

Saturday, ti sporočim odgovor naše tehnične službe takoj, ko ga prejmem.

Samo toliko da še enkrat preverim trenutno stane - le spletna banka ti trenutno ne deluje s prstnim odtisom? Ostale aplikacije in funkcije telefona delujejo?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • SaturdaySaturday

Da (kolikor aplikacij sem probal ja. verjetno mi ne dela še kakšna, a nisem odprl vseh, ker ne uporabljam vsake vsak dan). Hkrati mi prosim povejte kaj je sprožilo ta glitch, ker ne mislim vsakokrat ko vklopim kakšno funkico (ki je del aparat in sistema) na novo sistematizirati aplikacij.

LP

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.