Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Huawei Mate X VS Samsung fold

Jakelj83Jakelj83
Drugo

Kaj mislite o teh dveh telefonih? Koncno inovacija v mobilni telefoniji :smile:
https://www.trustedreviews.com/news/galaxy-fold-vs-huawei-mate-x-3664259

0

Komentarji

• b1on1cmanb1on1cman

Hja, meni osebno edina zanimiva stvar je prepogljiv zaslon. Sicer pa telefona nista videti nič pretirano posebnega. Sploh za takšno ceno. Ne rečem, zaslon je fascinanten, dejanska uporaba pa po mojem mnenju vprašljiva. Prvič, noben od teh ne ponuja tako ekstremno velike površine, da bi imelo to ne vem kakšno prednost pri branju, gledanju videov … Telefona pa sta tudi precej debela, ko sta v zloženem stanju. Saj lepo, da se je končno začelo premikati v razvoju telefonov, ampak tole je bolj kot ne gimmick. Zaenkrat. Za ta dnear namreč lahko dobiš odlično (in večjo) tablico in odličen telefon. Jaz bom navdušen, ko bodo telefoni postali rollable ali pa hologramski. ;)

1
  • GeorgeGeorge

Je že kaj znano kdaj bo na voljo pri nas Mate X in okvirna cena?

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    Na žalost ti podatki še niso znani. Vprašanje tudi, če bo pri nas sploh na voljo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0