Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Bluetooth slušalke - zanimiv problem

Pozdravljeni. Opazil sem en zanimiv problem za katerega pa nimam ideje niti mi Google ne pomaga najti rešitve.

Bluetooth slušalke se s telefonom sparijo brez težav. Tudi delujejo več kot odlično dokler telefon ne gre v žep, torbo... razlog sem našel na sprednjih senzorjih. Nisem sicer 100% siguren, kateri točno je problematičen, vendar takoj ko vse sprednje senzorje v zavihku prekriješ oz. preprečiš dostop svetlobe se predvajanje skladbe 100% utiša (predvajanje pa se v ozadju nadaljuje). Preizkusil sem dva predvajalnika, več nastavitev porabe baterije, ugasnil Always on display...ista težava. v kolikor pa telefon sameva na mizi pa je predvajanje nemoteno.

Bi prosil za pomoč, ker je telefon vedno z mano in pri teku, kolesarjenju in hribolazenju. Dodatnega MP3ja pa ob taki mašini res ne mislim več vleči za sabo:)

Torej sili jo nas v brezžični svet pa taka osnovna funkcija ne deluje brez težav (Galaxy S7 Edge z istim setupom ni imel težav)

hvala,
Miha

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    Pozdravljen,

Imaš pri aktivni povezavi vključen WiFi?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • ExceedExceed
    Pozdravlje, Wi-Fi je vklopljen. Sem poskusil izklopiti pa je problen isti.

Lp
    MIHA
    0

Katere slušalke pa imaš? Si preveril pri proizvajalcu slušalk, da so te kompatibilne z Matom 20 Pro?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • ExceedExceed
    Je to res pravo vprašanje? 😁 BT je BT. Sem testiral tudi z drugimi slušalkami. Isti problem.

Še 1x...te slušalke delujejo pri zaklenjenm zaslonu, ali pri odklenjenem, med multitaskingom brez težav. Volume se zniža samo, ko se pokrijejo prednji senzorji. Torej težava ni v slušalkah temevč v telefonu.

Lp Miha
    0

S tehniki smo danes poizkusili delovanje Mata 20 Pro s Huaweijevimi Bluetooth slušalkami AM61 in je deloval ter predvajal glasbo brez nihanja v nivoju glasnosti. Najprej smo ga testirali na mizi, potem v žepu ter nato še globoko v torbi v drugem prostoru. Nivo zvoka je ves čas ostal enak. Testirali smo v Huaweijevi aplikaciji Glasba (Music) in v aplikaciji Glasba Play.

Ta test nakazuje na tri potencialne težave pri tvojem telefonu:

• Ali je nekaj narobe s katerim od senzorjev telefona
    • Ali prihaja do težav s kompatibilnostjo s slušalkami, ki jih uporabljaš
    • Ali je mogoče kaj nastavljeno v aplikacijah, ki jih uporabljaš (katere aplikacije si pa uporabil?)

Če ne gre za kakšno nastavitev v aplikacijah, bi ti svetoval, da telefon neseš na servis, da pogledajo, če je težava v kateri od njegovih komponent.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • ExceedExceed

Super, hvala za odgovor.

Tudi sam sem testiral v Huaweievi aplikaciji Music ter Google Play - ista težava.

Sem pa našel problem. Testiral sem 2x z istimi slušalkami. Sedaj sem preizkusil drugega proizvajalca in se napaka ne pojavi.

Res zanimiv problem, ampak sedaj vsaj vem, kje tiči problem:)

hvala in LP

miha

0

Čisto mogoče da gre za težavo s kompatibilnostjo slušalk. Morda res vprašaj še pri proizvajalcu slušalk, če garantira 100-odstotno kompatibilnost. Oziroma opiši še njim problem in morda podajo rešitev. Če imaš možnost, pa testiraj še tretji par slušalk. Če bo tudi tisti deloval brez težav, je zelo verjetno vzrok v slušalkah.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.