Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Zaščita ekrana

Pozdravljeni,

Na vse telefone, ki sem jih do sedaj uporabljal sem namestil zaščitno kaljeno steklo od različnih proizvajalcev in nikjer nisem imel težav... do sedaj... huawei mate 10 pro je pa trd oreh... 5 različnih proizvajalcev in tipov stekel zamenjal in nobeno steklo mi ni odgovarjalo ... nekateri so ozki, nekateri pravilnih dimenzij samo se ne prilegajo na stranicah ker ima mate 10 pro malenkost ukrivljen ekran... trenutno imam nameščenega nekega japonskega ki se odlično prilega ampak težava nastane ko dam telefon v TPU ovitek, ker robovi ovitka tako močno oprimejo robove telefona da steklo prevzdignejo in pridejo pod protektor zračni mehurčki...

Zato se obračam na vas forumaše, da mi svetujete katerega si naj kupim da bo prileganje v piko... lahko je tudi navadna folija, ampak vseeno bi raje kaljeno steklo 0,33mm...

hvala,

lp

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Huawei tukaj težko uradno priporoči določeno zaščito, saj ne proizvajala lastnih zaščitnih stekel. Morda ti zna na to bolj odgovoriti kateri drugi uporabnik s pozitivno izkušnjo. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • Matej111Matej111
    Mate 20 lite imam iste probleme. Nič ne paše.
    0
  • FaleS_Mate83FaleS_Mate83
    trenutno čakam še 3 kose različnih tipov in proizvajalcev... pa da vidmo😉
    1