Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Dinamično ozadje

Pozdravljeni
Mogoče se vam zdi da nimam pojma o telefonih oz.nastavitvami temu ni tako .
Po namestitvi pie 9 sem opazil da dinamičnega ozadja ,ki naj bi se spreminjalo pri meni nastastavjeno na 5 min iz izbranih slik. Pri 8 je to delovalo sedaj pa kljub nastavitvi je ozadje skozi isto.Kaj storiti.
Hvala
Označeno:
0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdravljeni,

sprašujete torej za dinamično ozadje zaklenjenega zaslona?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • FaleS_Mate83FaleS_Mate83
    zdravo, pri mojem mate 10 pro enako, odkar sem na 9ki ta zadeva ne dela...ampak me ne moti, ker nisem fan spreminjajočih se ozadij med vsakim odklepom zaslona😀😉
    0

Svetujem, da preverita v nastavitvah: Začetni zaslon in ozadje > Dinamična ozadja zakl zaslona. Tu morata imeti vklopljeno "Odklepanje magazina", prav tako pa obkljukane "Naročnine" (Huaweijeve funkcije, Fotografija Leica, Potovanje, ...).

V kolikor to ne bi pomagalo, svetujem še čiščenje predpomnilnika procesa Huawei magazine unlock: nastavitve > Aplikacije > Aplikacije > izberita prikaz vseh aplikacij in prikaz sistemskih procesov (tri pikice zgoraj desno) > Huawei magazine unlock > Počisti predpomnilnik.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • FaleS_Mate83FaleS_Mate83
    počistil in še vedno ne dela, kot sem prej že napisal me ne moti, ker ne uporabljam te varijante za ozadja ... 😉
    0
    V tem primeru bi ti predlagal še ponastavitev telefona na tovarniške nastavitve, ampak če prwviš, da te to ne moti, morda ni najbolj smiselno. Res pa da vzpostavitev telefona nazaj v "operativno" stanje ne vzame veliko časa, če narediš varnostno kopijo in potem povrnitev podatkov s pomočjo programa HiSuite.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.