Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Aplikacija za bujenje zaslona

urosj1urosj1
Huawei Mate 20 Pro
Zanima me če obstaja kakšna aplikacija za bujenje zaslona? Na Samsung je bilo da si samo nad senzorjem bližine pomahal in se je zbudil... Tu pa ne najdem te funkcije in tudi aplikacije ne delujejo kot. Bi mogle...
Hvala
0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo @urosj1, pri Matu 20 pro lahko zaslon zbudiš s pogledom, tako da telefon dvigneš. Prav tako pa lahko vklopiš funkcijo vedno vklopljenega zaslona: nastavitve telefona -> začetni zaslon in ozadje -> vedno vklopljen zaslon.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urosj1urosj1
    edited december 2018
    To vem ja... Drugače z senzorjem bližine pa ne gre... Oz. Nobena aplikacija ne dela kot bi morala...
    Me pa še ena stvar zanima. Zakaj me dosti krat ob oklepu z pristnim odtisom prosim pin? Prst prebere pa me vrže v skrbnik naprave je onemogočil dostop in moram vpisat pin...
    Hvala pa brez zamere... Se se navajam..
    0

Pri uporabi prstnega odtisa telefon prosi za PIN v primerih, ko prstnega odtisa ne prebere dobro oziroma ga ne zazna kot registriranega.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urosj1urosj1
    Andrej... Mene nekaj to odklepanje zeza... V 90% moram vpisat pin? Zakaj? Prst normalno prebere v vseh aplikcijah... Ka je kje kaj spet nastavljeno pa nevem? Ze sem cel telefon pregledal pa mi ni jasno..

Drugace je telefon po 4dneh uporabe se vedno ok..
    Lp
    0

Svetoval bi ti, da odstraniš vse registrirane načine odklepanja in ponovno registriraš.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urosj1urosj1
    Isto...
    Ne prime prstmega oddtisa vedno pise skrbnik naprave zaklenil... V vseh aplkicijah ki jih imam na prstni oddtis pa v nulo dela... Pomone je tu nekaj vklopljeno pa nevem kaj...

Hmm...
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.