Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Odklepanje s prstnim odtisom in Face unlock ne deluje

Imam problem da mi od danes več odklepanje s prstnim odtisom in ne deluje face unlock (obraza ni mogoče prepoznati). če ga odklenem s pin kodo in grem preverit v nastavitve, prepoznaj prsti odtis, mi tam zazna prstni odtis brez problema, če pa grem na prepoznavo obraza, pa mi ne pokaže nič samo tisti smajli za registracijo obraza, kot da ne bi vklopil prednje kamere. drgugače pa v fotoaparatu deluje tudi sprednja kamera.
Kaj naj storim, a je že zrel za servis???
Malo sem razočaran 1000€ za telefon pa že po 2tednih ne dela kot je treba.

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo @Aless,

morda gre le za kakšno programsko napako. Pred obiskom servisa bi ti svetoval ponastavitev telefona na tovarniške nastavitve. Še pred tem pa, da najprej odstraniš registriran prstni odtis in obraz ter ju nato registriraš ponovno.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • AlessAless
    Sem dal telefon na tovarniške nastavitve in zdaj dela prstni odtis in race unlock. Hvala za namig.
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Super, samo da se je popravilo. :)

Dobro uporabo še naprej!

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.