Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

MMS sporočila

Živijo,
na telefonu se ne da pošiljati MMS sporočil (APN nastavitve so ok), napiše pa napako:
"Sporočila zaradi preveč neposlanih sporočil MMS trenutno ni mogoče poslati."

Kakšna rešitev, razen ponavastavitev na tovarniške nastavitve?

Lp, Urška

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo @urssyka,

sam bi ti svetoval dvoje. Najprej ponastavitev omrežnih nastavitev: Nastavitve telefona > Sistem > Ponastavi > Ponastavi nastavitev omrežja.

Če to ne bi rešilo težave, pa povprašaj še pri operaterju, preden narediš ponastavitev na tovarniške nastavitve. Lahko da gre za kakšno težavo povezano s SIM kartico ali pa težavo v omrežju. Pri težavah s pošiljanjem gre namreč v največ primerih za težavo z omrežjem operaterja oziroma samega paketa naročnine.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urssykaurssyka

Sem ugotovila težavo. Ker prej nastavitve za APN niso bile ok, je bil en neuspeli poskus pošiljanja in zato je telefon avtomatsko blokiral, kljub temu da so bile nastavitve potem ok.

Težavo sem rešila tako, da sem izbrisala iz sporočil neuspeli poskus pošiljanja mms-a.

Mogoče pomaga še komu :smile:

Lp, Urška

1

Odlično @urssyka, hvala za informacijo, sem prepričan da si bo lahko še marsikod pomagal z njo! :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urosj1urosj1
    Mene pa nekaj drugo zanima okrog mms.... Zakaj nekatere stike oz kako do tega pride da mi meče mms v množični mms? Zadevo se neda nikjer izklopit? Sms si normalno z njim pisem isto mu posljem mms vse ok v istem pogovoru, ko pa on meni poslje pa mi vrze v tisto opcijo? In spet ne vse stike?
    Lp
    0

@urosj1 Imaš morda svoje stike dvojno shranjene? Na primer na telefonu in SIM kartici?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urosj1urosj1
    Zdravo... Ne nimam... Sem zdaj sel gledat se enkrat... Cudno
    0

Skoraj zagotovo imajo potem dvojne tvoji stiki dvojno shranjene posamezne številke.

Poskusi še eno stvar. Poglej koliko oseb je v teh "skupinskih" pogovorih, Oziroma, koliko jih prikazuje. Odpri pogovor, klikni tri pike v zgornjem desnem kotu, izberi "Osebe in možnosti" in v meniju, ki se ti odpre, poglej koliko oseb je naštetih v pogovoru (razdelek OSEBE). Tule še slika:

Mi prosim pošlješ printscreen tega menija?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.