Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Brezplačna zamenjava zaslona v prvih 3 mesecih

Živijo.

Ravno sem kupila telefon ki je zaenkrat super! Želela sem se registrirati za brezplačno zamenjavo zaslona ampak mi napiše da vneseni imei ni iz podprte regije?
0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    Živjo @ninck13,

Ta storitev je na žalost na voljo le za telefona Huawei P20 in Huawei P20 Pro. :/

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • JogiJoJogiJo
    Jaz ima pa kar eno bolj pomembno vprašanje, ki sodi v kategorijo saj ni mogoče, pa je. Namreč ima dober mesec star telefon P20 pro in počen zaslon od prevelikega " pritiska“ , povedat moram, da telefon ni padel po tleh, se ga ne nosi po zepah ima oh in sploh zascitni ovitek, pa vendar je zaslon pocen. Kako je do tega prislo ne vem. Prodajalec/operater me ni obvesil o vip moznosti, ki jo ponujate tako, da smo zamudili prijavni rok en mesec kako postopam v mojem primeru? Ekrana na svoje stroške ne želim menjat, saj nisem jaz povzrocil poskodbe, prav tako ne zelim imet opravka z uradnim servisom, ki imajo izredno slab sloves glede svoje kvalitete dela.
    0

Pozdravljen @JogiJo,

torej če prav razumem nisi dobil počenega zaslona, ampak je počil že po uporabi, ko si pritisnil nanj?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0

@JogiJo, v zasebno sporočilo mi prosim pošlji točen opis dogodka, torej kako je zaslon počil, IMEI številko telefona in datum nakupa telefona. Bom posredoval naši tehnični službi, da preuči zadevo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • lukilukelukiluke

Ko je ravno govora o tem...Pri prijavi zahteva IMEI/ serijsko številko. Oboje ne morem vpisati. Kaj to pomeni, da je dovolj en od teh podatkov? Hvala

0

@lukiluke, samo en podatke vpišeš. Ali IMEI ali serijsko številko.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.