Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Lg ali BOE display

Na internetu sem zasledil da se pri veliki kolicini telefonov Mate 20 pro po nekaj dneh uporabe, pojavlja zelen "glow" ob straneh telefona, kar pa naj bi se dogajalo samo pri modelih telefona, ki imajo Lg-jev display ne pa pri modelih, ki uporabljajo display znamke BOE. Zato me zanima ali se v Sloveniji prodajajo modeli z Lg ali BoE display-i.
0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo @RandomOseba,

točnega podatka nimamo, kateri so pri nas, saj globalni Huawei te informacije ne poda, vsaj ne uradno. Malce neuradno pa naj bi bili v večini proizvajalca BOE. Sam sem jih v zadnjem tednu testiral 5, ki smo jih dobili v pisarno in so imeli vsi zaslon proizvajalca BOE.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • RandomOsebaRandomOseba
    @Andrej
    Najlepsa hvala za vas odgovor. V primeru pa da bi telefon imel ta zelen glow problem, bi imel pravico do novega telefona?
    0
    V primer, da bi imel telefon z omenjeno napako, ga neseš na servis skupaj s celotno škatlo, da še tam potrdijo, potem pa sledi menjava, če je napaka potrjena.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • speedsterspeedster
    Jaz imam zelen glow in pravijo iz Huawei centrale, da moram nedti telefon na servis. Tam naj mi morajo potrditi tezavo. Sam bom zahteval menjavo!
    0
    Da, takšen je postopek. Nesti moraš na servis, kjer morajo potrditi napako, nato pa sledi menjava.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • Raay47Raay47
    > @RandomOseba je dejal:
    > Na internetu sem zasledil da se pri veliki kolicini telefonov Mate 20 pro po nekaj dneh uporabe, pojavlja zelen "glow" ob straneh telefona, kar pa naj bi se dogajalo samo pri modelih telefona, ki imajo Lg-jev display ne pa pri modelih, ki uporabljajo display znamke BOE. Zato me zanima ali se v Sloveniji prodajajo modeli z Lg ali BoE display-i.

testni so vsi BOE ostali, ki jih kupiš v redni prodaji pa preko operaterja so LG in pri njih je veliko možnosti, da je cela pošiljka več ali manj pokvarjena tako, da nima smisla nesti na servis, ker boš dobil podoben aparat nazaj
    1
  • JestJest

Kot kaze ima res vecina telefonov, ki so prodani v Sloveniji LG zaslon... vsaj po branju na drugih forumih sodec ...

0
  • smotkosmotko
    Jaz imam isto zelen "glow" ob straneh zaslona, ampak samo pri nizki svetlosti. Pisal sem na huawei servis emonagram glede same menjave telefona, ker je le to tovarniška napaka, odpisali so, da bo več znanega, ko bo telefon opravil diagnostiko. Kaj to pomeni nimam pojma. Jaz samo želim menjavo samega parata 1:1, in stvar rešena, zakaj bi se moral jaz še z njimi ukvarjat.
    1
  • ssstrudi6ssstrudi6
    Pozdravljeni. Zanima me ce z aplikacijo device info Hw naredis test zaslonna in ta ne pokaze napake je to verodostojno ali ne?
    0

@ssstrudi6 je dejal:
    Pozdravljeni. Zanima me ce z aplikacijo device info Hw naredis test zaslonna in ta ne pokaze napake je to verodostojno ali ne?

@ssstrudi6, če sam ne opaziš napake na zaslonu, potem ta zelo verjetno ni prisotna, diagnostika omenjene aplikacije pa ti je lahko pri tem v dodatno potrditev. Sicer so edini pooblaščeni za podajanje verodostojnih in strokovnih mnenj na uradnem servisu.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0

@smotko je dejal:
    Jaz imam isto zelen "glow" ob straneh zaslona, ampak samo pri nizki svetlosti. Pisal sem na huawei servis emonagram glede same menjave telefona, ker je le to tovarniška napaka, odpisali so, da bo več znanega, ko bo telefon opravil diagnostiko. Kaj to pomeni nimam pojma. Jaz samo želim menjavo samega parata 1:1, in stvar rešena, zakaj bi se moral jaz še z njimi ukvarjat.

@smotko, na žalost je postopek takšen, da mora telefon najprej v roke servisa. Šele ko tam potrdijo napako, ti zamenjajo telefon.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • DomenDomen
    Pa je to potrjeno, da se bodo menjavali telefoni? Zadnja informacija s strani huawei supporta naj bi bila, da gre za normalno delovanje. Sam ze dva dni cakam da mi iz huawei supporta vrnejo klic saj naj bi bili zelo zasedeni.
    0
    @Domen, to potem ocenijo na servisu, ko pregledajo telefon, vsekaor pa rešijo zadevo v skladu z garancijo in zakonskimi predpisi. Če ga neseš na servis, mi v privatnem sporočilu pošlji IMEI, da poskusimo pohitriti postopek.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruna

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.