Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Zelen glow ob robovih zaslona

12346»

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    Pozdravljen Andrej,

seveda, sporoči mi prosim serijsko številko in delovno različico programske opreme na ZS. Posredujem potem naši tehnični službi in prosim, če lahko uredijo s servisom.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • gorazd64gorazd64

Zdravo,
    po Andrejevem psoredovanju sem v zelo kratkem času prejel popolnoma nov telefon in dela odlično. Je pa velika razlika saj je telefon tudi ko je dalj časa vklopljen (EON recimo) ostaja hladen medtem ko je stari najprej pozelenel potem pa je ekran popolnoma mrknil, telefon je postal relativno topel kar je zagotovo povzročal ekran.
    Še enkrat hvala ekipi Huawei in Andreju za korektno in hitro posredovanje.

1

Gorazd, me veseli, da ti telefon zdaj dobro služi in hvala za pohvalne besede. :)

Odlično uporabo tvojega Mata ti želim še naprej!

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • AndrejVANAndrejVAN
    Andrej upam da sem ti uspesno poslal sporocilo :) pravkar sem oddal telefon na servis in upam na uspesno menjavo.

Hvala
    LpAndrej
    0
    Pozdravljen Andrej,

Si objavil na moj zid, tako da sem dobil. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • dejannnndejannnn

a ta rob je normalen? imam telefon skoraj dva tedna in od prve uporabe je zmeraj ta rob?!?! mene to moti..

0

Pozdravljen,

težko bi ocenil iz slike. Ob robovih namreč zaobljeni zasloni nekoliko bolj svetijo. Če meniš, da gre za napako, pa ti svetujem obisk pooblaščenega servisa, saj le tam za to usposobljeni strokovnjaki potrdijo oziroma zavrnejo obstoj napake.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • dejannnndejannnn

Hvala za informacijo in se bom jutri oglasil pri pooblaščenem servisu, ker sem v Ljubljani.

1

Odlično, menim da bo to naboljša rešitev. Tule pa še njihovi kontaktni podatki: https://huaweiforum.si/service

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • AndrejVANAndrejVAN

Andrej hvala za pomoč, danes prejel nov telefon - BOE zaslon

hvala
    lpa

1

Odlično, držim pesti, da bo ta dobro služil. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • FaleS_Mate83FaleS_Mate83
    edited marec 17

očitno se je ta težava s temi zasloni tudi huaweiu zasrala do te mere, da pri naslednjem paradnem telefonu P30 in P30 Pro ne bodo vgradili LGjevih ali BOE zaslonov... saj po informacijah sodeč... novi dobavitelj naj bi bil ... 😄 Samsung...
    https://m.gsmarena.com/samsung_rumored_to_be_huaweis_oled_screen_supplier_for_the_p30_pro-news-36062.php

1
  • dejannnndejannnn

Pozdravljeni.

Telefon sem odnesel na servis kot ste mi dejali.. Danes sem ga prejel iz servisa in so mi dejali oz. napisali: Nalaganje programske opreme, test ni pokazal oopisane težave zaslona, diagnostika brez posebnosti.

Zdaj pa jaz ne vem več kdo je tu nor.. ali jaz ali nekdo ki me hoče prepričati, da je takšen zaslon OK!??? Vse te telefone (Mate 20 PRO) ki so bili dani v centrih po Sloveniji na ogled sem jih pregledal in noben ni imel oz. nima takšnih robov. Ta telefon sem jaz kupil pred 19 dnevi in je ekran vseskozi enak kot je še sedaj - z zelenimi robovi.

Ponovno vam prilagam slike in primerjajte slike z ostalimi uporabniki, ki so priglasili napako in boste ugotovili, da gre za enako napako. Vem, da ni tako velik zelen rob, vendar lahko se prične pojavljati vse večji in mislim, da to ni malenkostna zadeva.

Prosim, da sami preučite zadevo, ker če ne se bom tudi sam obrnil na vse inštitucije, da pridem temu do dna. Ker mi ni jasno kako so lahko telefoni v izložbah brez robov a pri mojem pa je vse OK, ker že ima novejši ekran. Ki pa piše, da ti ne morejo imeti napake. Definitivno bo prvi dopis romal na Zvezo potrošnikov Slovenije in nato še naprej.

p.s. Pri nakupu telefona so mi na Telemachu dejali, da v kolikor bo kakšna težava prve 3 mesece po nakupu telefona mi zamenjano telefon z novim. Kaj pa je sedaj s tem.. Ponovno zavajanje kupcev!?

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

0

Zdravo dejannnn,

na žalost mi na forumu nismo pristojni za podajanje ocen o ustreznosti delovanja naprave. Pri nas so za to pooblaščeni le strokovnjaki uradnega servisa, ki telefon tudi dobijo v roke. Ocenjevanje na podlagi slik je zelo nehvaležno, še bolj pa nenatančno. Iz slik ki si jih priložil je mogiče razbrati tudi, da gre le za običajno lomljenje svetlobe oziroma intenzivnejša svetilnost, ki je prisotna pri vseh zaobljenih zaslonih. Veliko bolj verododtojen je na primer test na temni podlagi s povišno svetilnostjo. Torej da nastavite temno ozadje in povečate nivo svetilnosti. Lahko tudi s pomočjo aplikacije, kot je na primer Screen tester. Seveda gre tu za preliminarne ugorovitve, na koncu je še vedno servis tisti, ki potrjuje obstoj napake. Skratka, za začetek predlagam, da narediš test na temnem ozadju. Če opaziš zelen odtenek nam prosim javi s priloženo sliko in odnesi telefon še enkrat na servis.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.