Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Zelen glow ob robovih zaslona

13»

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited november 28
    Seveda @urosj1, bom poskusil pospešiti postopek.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • smotkosmotko
    V četrtek sem dal telefon na servis,v petek je bila odobrena menjava samega aparata, ker je bila ugotovljena stvarna napaka zaradi zaslona, ampak jaz sem še vedno brez telefona, kaj toliko časa čakajo? obup.
    2
    edited november 28

Smo jih še enkrat prosili, če lahko malo pohitrijo zadevo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • skrba81skrba81

Kje se vidi kateri je ekran?

0

@skrba81, v trgovini Play lahko preneseš aplikacijo Device Info HW, ki ti pokaže natančne specifikacije tvojega telefona, med drugim tudi proizvajalca zaslona.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • joshyslojoshyslo
    Kje točno pa v applikaciji pokaže.
    0

Pri vrstici Touchscreen je na desni strani poleg kombinacije številk zapisan tudi proizvajalec. Bodisi LG bodisi BOE.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • joshyslojoshyslo
    Tocno gledal pa nisem dokonca prebral.
    Synaptics-laya171020-lg-01-18-10-51
    0

Torej imaš LG zaslon. Čeprav so imeli do zdaj LG-jevi zasloni težave z napako zelenega odtenka, pa niso vsi podvrženi tej napaki, zato se ne še takoj ustrašiti. Opazuj zaslon, kako deluje in šele če boš opazil težavo, nesi telefon na servis.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urosj1urosj1
    Moj telefon bo verjetno romal drugi teden na servis. Je pa postal za priblizno 30% bolj zelenkast kot ob novem. Zdaj je pa ze moteče. In zato morajo oni pogledat ce res da odobrijo zamenjavo.
    Na sredini pa postaja nek rdec oddtenek. Bolj na predelu tipkovnice oz do sredine telefona... Zanimivo..
    0
  • urosj1urosj1
    Me pa se ena zadeva zanima... Ali je drugače narejen zaslon ali pa? Imel sem samsung s8 ki je tudi ukrivljen pa se je tam dalo nastavljat. Ko pogledas zaslon postrani se vidi precej svetel rob tu kjer je ukrivljen? Na s8 si lahko zadev uravnovesil da je bilo vse isto osvetljeno.. Je kaksna moznost tudi tu?
    0

@urosj1, pri Matu 20 Pro se lahko uravnava le svetilnost zaslona in barvne odtenke. Proizvajalec oz. proizvajalca zaslona sta tu druga, kot pri Samsungovih telefonih.

Glede težave pa le nesi na servis. Na žalost je takšen postopek, da morajo na servisu vsak vrnjen telefon pregledati, preden postopajo dalje. Morajo namreč izpolniti ustrezna poročila in predati telefon naprej.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • timrtimr

Pozdravljeni! Tudi sam imam težave z zelenim robom na manj kot dva tedna starem Mate 20 Pro. Danes nesem telefon nazaj k operaterju, vam lahko sporočim kakšen podatek, da bo menjava čim hitrejša?

0
    Pozdravljen @timr,

v ZS mi prosim pošlji IMEI številko telefona. Moram pa povedati, da mi ne moremo vplivati na hitrost obravnave pri operaterju, prosimo lahko le servis. Odvisno je torej tudi od tega, kdaj operater pošlje telefon naprej servisu in kdaj ga servis prejme.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • joshyslojoshyslo
    edited december 1

in težava na mojem mate 20 pro se je tud pojavila. po desni strani navzdol se vidi. najbolj pri temni barvi ozadja.
    V ponedeljek ga nesem nazaj. :'( >:)

0
  • urosj1urosj1
    Jap to je to.... Sam na tvojem se to se malenkost moj je ze na belem ozadju zelenkast.. S tem da zgornji del telefona in levo spodaj malo...
    Pri tipkovnici pa na sredini zaslona pa malo gor vlece na rdeco...
    0
  • urosj1urosj1
    edited december 2
    .
    0
  • urosj1urosj1
    edited december 2
    .
    0
  • urosj1urosj1
    edited december 2
    .
    0
  • urosj1urosj1
    http://shrani.si/f/3T/BM/2iABI91b/img3511.jpg

Evo se moj telefon za skoraj 1000e...
    0
  • joshyslojoshyslo
    Take zadeve bi morali takoj menjat operaterji v
    trgovini.
    0

Trenutno je postopek takšen, da jih menja servis, saj imajo tam zalogo. Podobno, kot v primerih, ko pride do okvara aparata in ga je treba popraviti. Operater vedno pošlje naprej servisu.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • smotkosmotko
    Po enem tednu sem včeraj prevzel drug nov telefon, ta ima BOE zaslon, in po 12 urni uporabi sem že opazil še večjo težavo kakor pri LG zaslonu. Ta ima v zgornjem delu zaslona zelenkast in rdečkast odtenek ob nizki svetilnosti, kaj se zdaj to dogaja? Ali bodo imeli ti telefoni vpoklic? Obup.
    0

@smotko, žal mi je da si ponovno dobil telefon z napako. Prosil bi te, da ga vrneš na servis, da ga pregledajo.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urosj1urosj1

Mislim da je ta gospod tudi iz MS ali se motim? In kaj ste rešili na koncu?

0
  • joshyslojoshyslo
    edited december 7
    A ni v takem primeru zamenjava aparata ne pa zaslona.

Status popravila

Informacije o servisu
    Status servisa SPR (Awaiting spare part),
    Datum popravila 07.12.2018. 13:44:54
    Datum izhoda -
    Nov IMEI
    Nova serijska številka
    Opomba: Menjava zaslona ali terminala- naročeno
    0

@joshyslo je dejal:
    A ni v takem primeru zamenjava aparata ne pa zaslona.

Status popravila

Informacije o servisu
    Status servisa SPR (Awaiting spare part),
    Datum popravila 07.12.2018. 13:44:54
    Datum izhoda -
    Nov IMEI
    Nova serijska številka
    Opomba: Menjava zaslona ali terminala- naročeno

V primeru potrditve napake zelenega zaslona, bodo na servisu zamenjali telefon.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • urosj1urosj1
    edited december 10

Sem dobil informacijo z servisa da čakajo od proizvajalca potrditev za zamenjavo terminala ampak šele komaj konec tedna oz v drugem tednu... Nevem če nebom zagnjavil za popust pri nakupu ure gt 50% glede na to da bo imel nov imei in da čakam tako dolgo...

0
  • pokypoky

Tudi jaz sem se že pozanimal na Telemachovih centrih v MB glede zamenjave,vendar je problem,ker nikjer nimajo nadomestnega telefona,v današnjih časih pa je tak dolgo bit brez telefona že nemogoče! Se pa tudi jaz priporočam za kako besedo na servisu,da bi hitreje prišlo do menjave. ;)

0
    @poky, bom javil naprej servisu, na ZS mi samo prosim pošlji IMEI številko telefona. Moram te pa obvestiti, da trenutno na servisu čakajo na novo pošiljko telefonov, tako da bo vseeno malo za počakati.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.