Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Huawei forum Meetup - Hotel Union, 8. november, 10.00

Huawei ForumHuawei Forum
edited november 2 Drugo

Pozdrav vsem uporabnicam in uporabnikom Huawei foruma. :)

Naša skupnost počasi, a vztrajno raste, zato smo se pri Huaweiju odločili, da bi se ob prihodu novega telefona Huawei Mate 20 Pro v Slovenijo, podružili še malce drugače. Ne samo virtualno, ampak tudi v živo. :)

Forumski meetup bo potekal v četrtek, 8. 11., med 10. in 12. uro (v službi se lahko izgovoriš, da greš na early brunch ;) ), v ta namen pa smo rezervirali Stekleno dvorano v ljubljanskem Hotelu Union. Udeleženci dogodka se boste imeli priložnost poigrati z naprednimi funkcionalnostmi novega Mata, ena oziroma eden od vas pa ga bo po koncu dogodka vzel tudi s sabo domov. :) Ampak brez skrbi, nihče ne bo odšel domov praznih rok. :)

Če bi se rad sproščeno podružil z drugimi tehnološkimi zanesenjaki, spoznal novi telefon in se dobro najedel, potem se čim prej prijavi v INBOX! Pridi, ne bo ti žal. :)

Andrej
Ekipa Huawei foruma

7

Komentarji

• Jakelj83Jakelj83

Všeč mi je ideja za takšen dogodek. Moram priti, da osvojim novi Mate :wink: . Odličen je!!

2
  • dzurozazidzurozazi
    Se udelezim
    3
  • Huawei ForumHuawei Forum

Odlično @dzurozazi, prijava zabeležena. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • my_flymy_fly
    Se lahko se prijavim? Lp :)
    0
  • Feanor12Feanor12

Trenutno sicer še vedno uporabljam legendarno Nokio 808 PureView z 41 MP in Rich sound recording. Ta Nokia mi že 6 let odlično služi (sem zelo zahteven glede fotografije).
    Hmm... moram rečt, da me dejansko zelo zanimiva tale Huawei Mate 20 Pro - morda (sigurno) je prišel čas, da res zamenjam svoj telefon. Najbolj me zanima kamera - upam, da me bo prepričala? =)

0
    edited november 6

@my_fly je dejal:
    Se lahko se prijavim? Lp :)

Vsekakor @my_fly. :) Prijava zabeležena. Se vidimo v četrtek ob 10h v Stekleni dvorani Hotela Union. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0

@Feanor12 je dejal:
    Trenutno sicer še vedno uporabljam legendarno Nokio 808 PureView z 41 MP in Rich sound recording. Ta Nokia mi že 6 let odlično služi (sem zelo zahteven glede fotografije).
    Hmm... moram rečt, da me dejansko zelo zanimiva tale Huawei Mate 20 Pro - morda (sigurno) je prišel čas, da res zamenjam svoj telefon. Najbolj me zanima kamera - upam, da me bo prepričala? =)

@Feanor12, smo prepričani, da vas bo kamera Huaweija Mate 20 Pro prepričala. :) Lahko se pridete prepričati kar v živo na forumski meetup, ki bo ta četrtek ob 10h v Hotelu Union. Vas bi zanimala udeležba?

Lep pozdrav,
    Andrej,
    Ekipa Huawei foruma

0
  • Feanor12Feanor12

Tudi jaz bi pri> @Huawei Forum je dejal:

@Feanor12 je dejal:

@Feanor12, smo prepričani, da vas bo kamera Huaweija Mate 20 Pro prepričala. :) Lahko se pridete prepričati kar v živo na forumski meetup, ki bo ta četrtek ob 10h v Hotelu Union. Vas bi zanimala udeležba?

Lep pozdrav,
    Andrej,
    Ekipa Huawei foruma

Vsekakor bi me zelo zanimalo, ja.
    Predvidevam, da bo možno kamero tudi osebno malo preizkusit? :)
    Že model P20 se mi je zdel kar dober - Mate 20 Pro pa je sigurno še boljši. :)
    Je slučajno možno zajeti slike tudi v RAW formatu?

0
    @Feanor12, seveda, vse funkcije bo mogoče preizkusiti. :)

In tudi odgovor na drugo vprašanje je pritrdilen - Mate 20 Pro lahko zajame fotografijo tudi v formatu RAW. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
  • TBONEracaTBONEraca
    Jes tut jes tut :smile:
    0
    @TBONEraca, prijava zabeležena. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
  • valteruvalteru

Živijo.
    Kot nov uporabnik, bi tudi jaz rad prišel na jutrišnjo predstavitev...

0

Živjo @valteru,

Odlično, prijava zabeležena. :)

Se vidimo jutri ob 10h v Stekleni dovrani Hotela Union.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • vurusicvurusic

Lahko prijava na Forum meetup? hvala.

0

@vurusic, prijava zabeležena. :)

Se vidimo jutri ob 10h v Stekleni dvorani Hotela Union.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
  • jest_69jest_69
    Prijavil bi se na forum Meetup, ki bo potekal 8.11.
    Hvala za povratno potrditev in Lp
    0

@jest_69, prijava potrjena. :)

Se vidimo jutri ob 10h v Hotelu Union. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • JernejJernej
    Lep pozdrav, potrjujem svojo udeležbo na današnjem dogodku. Jernej
    0
  • TiinaTiina

Pozdravljeni,

ali je prijava še vedno možna?

Lp,
    Tina

0
  • analogikaanalogika
    Začelo se je 😋
    1
  • josip1976josip1976
    Superr
    1
    Hvala vsem, ki ste se udeležili, super je bilo. 👌🙂

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
  • valteruvalteru

Tudi vam hvala za odlično organizacijo in izpeljavo dogodka!!! Čim več takšnih :)
    Btw... lahko prosim za nasvet kako povezati "selfie stick", ki smo ga dobili na predstavitvi s telefonom?
    Najbrž breko bluetooth na Mate 20 PRO in gumba na palici, ...ampak mi ne poveže.. Je morda potrebna še kakšna nastavitev?
    LPu

0

@valteru, govoriva o Tripod Selfie Sticku?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.