Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Skriti programi.

jan45jan45
Huawei P10 lite

V navodilih piše,da če povlečeš na začetnem zaslonu dva prsta narazen,se pojavi okno,kjer lahko skriješ programe.Moji na telefonu deluje,meni ne.Kako to vklopiš?

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo @jan45,

katero različico Androida oz. programske opreme pa imaš nameščeno na svojem telefonu?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • jan45jan45

8.0.0.367(C432)

0
  • jan45jan45

Joj pomota. Za P 10 Lite gre.Lp.

0

Sistemsko pri novejših različicah programske opreme ta možnost ni več na voljo. Morda jo lahko odkleneš le s kakšnimi 3rd party aplikacijami, kot je npr. tale tweake.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • jan45jan45
    Kaj pa na telefonu od moje. To je že delovalo, pa sem nekak izbrisal, pa ne vem vključiti.
    CAN-L01C432B340
    EMUI 5.0
    ANDROID 7.O
    0

Ali ima pri slogu domačega zaslona morda nastavljen način "Predal"? Torej način, kjer so aplikacije zložene v predal in ne na namizju tako kot pri standardnem slogu domačega zaslona?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • jan45jan45
    Ne, čisto normalne aplikacije. To je delovalo, vendar sem nekaj stisnil,pa ne vem kaj,tako da ko sedaj raztegnem dva prsta na začetnem zaslonu, se ne zgodi nič. Ali je to bila kaka aplikacija iz trgovine play, ali pa je že nameščeno na telefonu, pa ne najdem.
    0
    edited november 2018

Sem povprašal tehnike in od Androida 7 naprej ta možnost ni več aktivna.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.