Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Skriti programi.

jan45jan45
Huawei P10 lite

V navodilih piše,da če povlečeš na začetnem zaslonu dva prsta narazen,se pojavi okno,kjer lahko skriješ programe.Moji na telefonu deluje,meni ne.Kako to vklopiš?

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo @jan45,

katero različico Androida oz. programske opreme pa imaš nameščeno na svojem telefonu?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • jan45jan45

8.0.0.367(C432)

0
  • jan45jan45

Joj pomota. Za P 10 Lite gre.Lp.

0

Sistemsko pri novejših različicah programske opreme ta možnost ni več na voljo. Morda jo lahko odkleneš le s kakšnimi 3rd party aplikacijami, kot je npr. tale tweake.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • jan45jan45
    Kaj pa na telefonu od moje. To je že delovalo, pa sem nekak izbrisal, pa ne vem vključiti.
    CAN-L01C432B340
    EMUI 5.0
    ANDROID 7.O
    0

Ali ima pri slogu domačega zaslona morda nastavljen način "Predal"? Torej način, kjer so aplikacije zložene v predal in ne na namizju tako kot pri standardnem slogu domačega zaslona?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.