Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

P20 Smart Unlock

ppresingppresing
Huawei P20

Sicer sem omenjeno funkcijo že uporabljal, zdaj pa naenkrat ne deluje, oziroma ko bi se v oknu Smart Unlock morale pojaviti opcije...Paired devices, Trusted places, On Body Detection, itd. je okno prazno. Možna je samo pomoč v zgornjem desnem oknu. Telefon je posodobljen na zadnjo verzijo, tudi Security update ne ponudi novih možnosti. Večkrat sem telefon resetial in tudi pustil ugasnjenega nekaj minut. Ne pomaga nič. Ko grem na omenjeno nastavitev, je okno prazno, brez vsakršnih podmenijev, itd. Imam pa sparjene 2 naprave, pametno uro, avtoinštalacijo. Kaj svetujete? Hrošč???

0

Komentarji

• ppresingppresing

No, ker ni odgovora niti s strani moderatorja sem se sam malo poigral in prebrskal forume. Zadeva je taka, da gre v bistvu za hrošč. Ker je Smart Lock Googlova Android storitev, je v mojem primeru, pa verjetno še mnogih ostalih, po 3 do 4 dneh uporabe zablokira in ne deluje več. Za potrebno deaktivacijo je potrebno v nastavitvah Security & Privacy, poskrolat do dna na More>Trusted Agents in izklopiti Smart Lock. Telefon je potrebno restartati in ponovno aktivirati Smart Lock v nastavitvah, kakor je zgoraj omenjeno. Upajmo, da se z naslednjo posodobitvijo EMUI to popravi.

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@ppresing, hvala da si kar sam podal rešitev, ki bo zagotovo prišla marsikomu prav. :) Drži, kar si napisal, gre za hrošča, za katerega upamo, da bo čim prej odpravljen. Sem ga tudi javil naprej naši centrali.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Huawei forum

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • Jakelj83Jakelj83

@ppresing je dejal:
    Sicer sem omenjeno funkcijo že uporabljal, zdaj pa naenkrat ne deluje, oziroma ko bi se v oknu Smart Unlock morale pojaviti opcije...Paired devices, Trusted places, On Body Detection, itd. je okno prazno. Možna je samo pomoč v zgornjem desnem oknu. Telefon je posodobljen na zadnjo verzijo, tudi Security update ne ponudi novih možnosti. Večkrat sem telefon resetial in tudi pustil ugasnjenega nekaj minut. Ne pomaga nič. Ko grem na omenjeno nastavitev, je okno prazno, brez vsakršnih podmenijev, itd. Imam pa sparjene 2 naprave, pametno uro, avtoinštalacijo. Kaj svetujete? Hrošč???

Katero verzijo Androida imaš? Jaz imam P20 beta testno verzijo Android 9 in nimam tega problema. Mogoče bo nova verzija 9 rešila ta problem, ampak jaz ga tudi na 8.1 Androidu nisem imel. :smile:

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.