Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Snemanje 4K videa

Pozdravljeni zanima me kaj bi lahko bilo narobe če ne morem približati in nato odbližati nad 3x med snemanjem 4K videa saj se mi program za snemanje zaustavi in ko grem nazaj v kamero je vse črno nato se telefon resetira in spet vse deluje normalno če pa snemam 1080p pa lahko približam in odbližam brez problema in mi tudi preklopi med zoom kamero in normalno kamero kaj mi v 4K noče več narediti.
Označeno:
0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited oktober 9

Živjo @Tom123,

si že poizkusil počistiti predpomnilnik fotaoaparata?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • Tom123Tom123
    Da sem probal a nič ne pomaga...
    0

Svetoval bi ti, da poskusiš še s ponastavitvijo telefona na tovarniške nastavitve. Sicer malo drastičen ukrep, a v veliko primerih "popegla" marsikatero softversko težavo. Pred tem sicer OBVEZNO naredi varnostno kopijo podatkov na telefonu, da ne boš ostal brez njih. Lahko prek aplikacije Varnostno kopiranje, ki je že nameščena na telefonu ali pa na računalnik prek programa HiSuite (https://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/).

Če to ne bo pomagalo pa bo morda potreben obisk servisa ...

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • Tom123Tom123
    Kaj pa če počakam na posodobitev na android 9.0 bi posodobitev pomagala?
    0
    Zna biti, da odpravi te težave, tako da če se ti ne mudi, lahko še malo počakaš. Lansiran bo predvidoma decembra.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.