Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Samodejno vibriranje telefona

Telefon: Honor 9

Zivjo,
Od zadnje posodobitve telefona (nisem pa 100%) mi telefon samodejno vibrira 3x ali 4x. Sicer je vibriranje manj intenzivno kot npr. ob klicanju.
Se pa ob ali po vibriranju ne prikaže nobeno obvestilo.
Ima še kdo taksno težavo in jo je uspešno rešil?
Hvala za pomoc.
0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    Pozdravljen @damir1210,

znamki Honor in Huawei sta se v naši regiji "ločili" (drug pooblaščen servis in druga tehnična podpora), me pa vseeno zanima, kako misliš da telefon samodejno vibrira? Kar sam od sebe, ko ga ikaš npr. na mizi in četudi ti nihče ne pošlje sporočila ali te kliče? Uporabljaš privzeto aplikacijo za sporočanje?

Poskusi mogoče s ponastavitvijo telefona na tovarniške nastavitve, to v dosti primerih odpravi vse težave (pred tem seveda obvezno naredi varnostno kopijo podatkov na telefonu, da ne boš ostal brez).

Lep pozdrsv,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
  • damir1210damir1210
    Pozdravljen,
    Tako je, telefon zavibrira brez sporočil, klicev ali upravljanja, ko se ga ne uporablja.
    Za sporočanje pa uporabljam privzeto aplikacijo.

Če je le možno, bi se izognil tov. nastavitvam zaradi vseh podatkov na telefonu.
    Upal pa sem, da je še kdo imel podoben problem, ki ga je že rešil.

Ste preverili tudi vi na vaših mednarodnih forumih?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    @damir1210, nekaj sem že brskal in iskal naokoli, vendar nisem uspel najti kaj uporabnega. Kot že rečeno Huawei konkretno nima več tehnične podpore za Honor, zato tudi naši tehniki ne morejo pomagati. Tudi od njih sem sicer dobil nasvet za ponastavitev na tovarniške nastavitve.

Glede podatkov pa lahko vedno narediš varnostno kopijo in potem iz nje praktično takoj nazaj vzpostaviš telefon.

Morda se lahko sicer obrneš še neposredno na Honor. V Sloveniji sicer še nimajo vzpostavljenega kanala, tako da mogoče pišeš njihovi mednarodni podpori.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.