Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Ne deluje SD kartica

dagodago
Huawei P9 lite

Pozdravljeni na mojem Huaweiu P9 Lite ne deluje kartica SD,za vsako aktivacijo se izpiše pokvarjena kartica.Prosim pomagajte mi Hvala!!!!!!!!!!

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    Živjo @dago, dobrodošel na forumu.

Si morda SD kartico preizkusil še s katerim drugim telefonom?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
  • dagodago

Pozdravljeni SD kartico sem preizkusil tudi na drugih telefonih in deluje brezhibno.Samo na Huawei P9 Lite ne deluje.Prosim za nasvet telefon sem kupil lani 2017 leta.Hvala za pomoč!!!!!!!!

0

Imaš morda na razpolago še kakšno SD kartico, ki bi jo lahko preizkusil na Huaweiju P9 lite?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • dagodago

Imam sem kupil novo pa tudi ne deluje na Huawei P9 Lite, drugače pa nova SD kartica normalno deluje v drugih telefonih.Jaz ne razumem kaj bi bilo narobe prosim za pomoč Hvala!!!!!!!!!!!!!

0

Če ti ni odveč, bi te prosil da formatiraš SD kartico in poskusiš ponovno. Pred tem seveda naredi varnostno kopijo podatkov na SD kartici, če jih imaš kaj na njej. Lahko jih na primer kopiraš na računalnik in potem formatiraš kartico. Formatiraj jo kar na telefonu, preveri pa tudi, če je pravilno in dobro vstavljeno v ležišče.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • sanda3sanda3
    edited oktober 4

Imam podoben primer, na Huawei Honor 8 lite. Skuril 2 sd kartici, bil na servisu, menjali matično ploščo in še nekaj (vse v sklopu garancije), sedaj po enem mesecu pa ponovno javlja, da je sd kartica poškodovana. Pa je vstavljena nova, vse naredili na Telekomu, formatirali, da se ja ne bi kje kaj zalomilo. Očitno so serije teh telefonov nekaj ....***. Mislim, da to ravno ni dobra popotnica, telefon ni poceni, ampak... Ker ga potrebujem naj sedaj ponovno dam na servis, čakam mesec dni nanj, da bo mesec dni deloval, potem pa... Telefon nima niti praske, nikoli padel na tla, res kot nov, srce pa ima izgleda popolnoma poškodovano. Glede na zadeve bi bilo ceneje menjati telefon za popolnoma delujoč, kot pa menjave, ki očitno ne rešijo zadev dolgoročno. Upam, da nekako najdemo skupen jezik, kako zadeve rešiti, saj mi je telefon pomemben. Hvala

0

Živjo @sanda3,

vse kaže na to, da gre za mehansko težavo. Lahko sicer probaš s ponastavitvijo telefona na tovarniške nastavitve, ampak se bojim, da ne bo pomagalo. Edina rešitev je zato (na žalost) servis. Le oni so namreč pri nas pooblaščeni za podajanje strokovne ocene in morebitno popravilo. Čeprav si ga že nesla na servis, bi ti svetoval, da se ponovno naročiš pri njih in ji še enkrat podrobno opišeš težavo. Ter seveda tudi to, da si že imela telefon na servisu in stanje zdaj ni nič boljše.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.