Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Asociacija računov

ppresingppresing
Huawei P20

Zdravo.
Zanima me kaj točno pomeni asociacija računov, telefona, pod nastavitvami za Huawei ID. Račun imam seveda že povezan z gmail-om, ne vem pa kaj pomeni še asociacija s telefonom in še enkrat z Google računom. FB in Twitter mi nista pomebna. Hvala za odgovor. https://photos.app.goo.gl/Py9KL5HexEDHe2NFA

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo @ppresing,

to je pravzaprav povezava z drugimi tvojimi računi. Svoj Huawei ID lahko na primer povežeš z več telefonskimi številkami in Googlovimi računi, če jih uporabljaš. Sam na primer uporabljam v telefonu dve SIM kartici in sem obe telefonski številki povezal na en Huawei ID. Na potem lahko izbiraš kako se boš prijavil v svoj Huawei ID, kjer, kot si že ugotovil, lahko izbereš tudi svoj računa na Facebooku in Twitterju.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

1
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.