Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Slike pri imenih v stikih

Pozdravljeni. Zanima me zakaj mi ne prikazuje slike ko klicem doloceno osebo. Kontaktr imam shranjene na telefonu, slika je dodana, kaze jo pod imenikom, a pri klicanju, odhodnem ali dohodnem, je ni. Imam huawei p20 pro.

0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited november 16

Živjo,

se ti to dogaja pri vseh stikih? Njihovo ime in številka pa se prikazujeta pri dohodnih in odhodnih klicih? Imaš morda stike podvojene, torej kopirane na SIM kartico? Če imaš, jih izbriši iz SIM kartice. Prav tako pa poskusi s čiščenjem predpomnilnika. Najprej počisti predpomnilnik aplikacij Klicalnik, Stiki in Telefon, če to ne bo delovalo, pa še sistemski predpomnilnik telefona.

Postopek za čiščenje predpomnilnika želene aplikacije (Klicalnik, Stiki, Telefon):
    1. Pojdi v nastavitve telefona in odpri zavihek "Aplikacije in obvestila".

2. Odpri zavihek "Aplikacije".

3. Na seznamu aplikacij, ki se ti prikaže, najprej klikni majhno puščico v zgornjem desnem kotu in izberi prikaz vseh aplikacij.

4. Nato pa klikni še tri pikice v spodnjem delu zaslona, kjer piše "Več" in izberi "Prikaži sistemske procese".
    5. Na seznamu poišči in klikni želeno aplikacijo - Klicalnik/Stiki/Telefon
    6. Ko se ti odpre njen meni, odpri zavihek "Pomnilnik"
    7. V zadnjem meniju pa nato klikni še možnost "Počisti predpomnilnik".
    8. To ponovi za vse tri aplikacije

Postopek za čiščenje sistemskega predpomnilnika telefona:
    1. Izklopi telefon.
    2. Hkrati pritisni in nekaj sekund drži gumb za vklop in gumb za povišanje glasnosti.
    3. Ko se pojavi Huaweijev logotip, gumba še naprej drži pritisnjena dokler logotip ne izgine.
    4. Ko se na zaslonu pojavi napis EMUI, boš vedel, da si prišel v obnovitveni meni.
    5. Po njem se premikaš z gumbom za uravnavanje glasnosti. Pomakni se na možnost "Wipe cache partititon" in pritisni gumb za vklop, s katerim potrdiš izbiro. Predpomnilnik se bo izbrisal.

Pa seveda javi, če je to odpravilo težavo. :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.