Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne piškotke, s katerimi zagotavlja boljšo uporabniško izkušnjo, omogoča interakcijo z družbenimi omrežji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko piškotkov. Več o politiki piškotkov si preberite tukaj
Potrdi

Huawei nova posodobitev

justonejustone
Drugo
Pozdravljeni, pred letom dni sem kupil Huawei nova (pri Telekomu Slovenije), na katerem je android 6. Za ta model že nekaj časa prihajajo posodobitve na verzijo 7, vendar je še nisem dobil. Trenutna verzija je še vedno enaka, kot ob nakupu CAN-L01C738B130 CUSTC703D002. Kdaj, če sploh, bo na voljo posodobitev?
0

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited september 8

Živjo @justone,

preverim pri naši tehnični službi, če bo posodobitev za tvojo delovno različico programske oprem sploh na voljo. Vendar bom odgovor najverjetneje dobil šele v pondeljek. Ti javim informacijo takoj, ko jo dobim. :)

p. s.: enako vprašanje, ki si ga postavil v rubriki namenjeni telefonu Mate 10 Pro sem izbrisal. ;)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • justonejustone
    Hvala za oboje, sem zgrešil temo, pa se kasneje sploh ne da izbrisati razprave.
    1
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.