Politika piškotkov

Spletna stran uporablja spletne pi┼íkotke, s katerimi zagotavlja bolj┼ío uporabni┼íko izku┼ínjo, omogo─Źa interakcijo z dru┼żbenimi omre┼żji in za analizo prometa. Z nadaljno uporabo spletne strani se strinjate s politiko pi┼íkotkov. Ve─Ź o politiki pi┼íkotkov si preberite tukaj
Potrdi
ÔÇ║ ÔÇ║

Poraba baterije ob poslusanju glasbe

huaweimobilesihuaweimobilesi
Huawei P20
Zivjo, eno hitro tehnicno vprasanje, ce slucajno veste ­čśŐ imam telefon P20, pa mi je zacel ob eni aplikaciji za glasbo poslusat javljat, da je power hungry (seprav tist notification xy is using battery). Sem v nastavitvah izklopil to obvestilo za to aplikacijo, pa je se kar tu :/ hvala za odgovor, tudi ce ne bo resitev :)
1

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

┼Żivjo,

torej si ┼íel po slede─Źi poti: Nastavitve telefona -> Baterija -> ikona zobnika -> izklop mo┼żnosti "Porabni┼íki poziv"? In se ti kljub temu prikazuje obvestilo?

Sam sem namre─Ź to naredil tudi na svojem P20 Pro in deluje tako kot bi moralo - ne dobim ve─Ź obvestila o aplikacijah, ki prekomerno "┼żrejo" mojo baterijo. Poskusi to mo┼żnost ┼íe enkrat izklopiti, ponovno zagnati telefon, jo ponovno vklopiti in ┼íe enkrat ponovno zagnati telefon.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • matevzkrajnikmatevzkrajnik

Šel po tej poti, sem pa poskusil tudi prav posebej za aplikacijo izklopiti to obvestilo. Tudi po restartu je obvestilo še vedno tu.

LP,
    Matev┼ż

0
    Za katero aplikacijo pa gre? Morda jo odstrani in še enkrat namesti...

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0

Pi Music Player (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Project100Pi.themusicplayer&hl=sl)

Sem pa danes opazil, da mi javlja opozorilo tudi ob uporabi privzete Music aplikacije med igranjem prek BT v avtu. Zanimivo, res.

LP,
    Matev┼ż

0
    @matevzkrajnik, si poskusil te┼żavo re┼íiti s ─Źi┼í─Źenjem predpomnilnik (cache) obeh aplikacij ter sistemskega predpomnilnika?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
    Sem zbrisal, opazil sem, da se pojavi ┼íe pri kak┼íni tretji aplikaciji. Pri Pi Music Playerju se obvestilo pojavi takoj, ko aplikacija ni ve─Ź v fokusu.
    0
    @matevzkrajnik, tvojo te┼żavo sem javil tudi naprej na┼íim tehnikom, ki so testirali potem to funkcijo na enakem telefonu, pa do te┼żav ni prihajalo. Morda gre le za specifi─Źne aplikacije, ki niso optimizirane za Huaweijev softver in potem nagajajo. Sam bi ti morda svetoval da poskusi┼í ┼íe s ponastavitvijo telefona na tovarni┼íke nastavitve. Sicer malce drasti─Źen in nekoliko splo┼íen ukrep, ampak zna delovati. Mora┼í pa pred tem obvezno nareditivarnostno kopijo podatkov, sicer bo┼í ostal brez.

Pa prosil bi te še, da mi napišeš pri katerih aplikacijah si vse zaznal, da se obvestilo prikazuje kljub temu da si ga izklopil. Bi jih potem še sam malo testiral.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.