Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Poraba baterije ob poslusanju glasbe

Zivjo, eno hitro tehnicno vprasanje, ce slucajno veste 😊 imam telefon P20, pa mi je zacel ob eni aplikaciji za glasbo poslusat javljat, da je power hungry (seprav tist notification xy is using battery). Sem v nastavitvah izklopil to obvestilo za to aplikacijo, pa je se kar tu :/ hvala za odgovor, tudi ce ne bo resitev :)
1

Komentarji

• Huawei ForumHuawei Forum

Živjo,

torej si šel po sledeči poti: Nastavitve telefona -> Baterija -> ikona zobnika -> izklop možnosti "Porabniški poziv"? In se ti kljub temu prikazuje obvestilo?

Sam sem namreč to naredil tudi na svojem P20 Pro in deluje tako kot bi moralo - ne dobim več obvestila o aplikacijah, ki prekomerno "žrejo" mojo baterijo. Poskusi to možnost še enkrat izklopiti, ponovno zagnati telefon, jo ponovno vklopiti in še enkrat ponovno zagnati telefon.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

0
  • matevzkrajnikmatevzkrajnik

Šel po tej poti, sem pa poskusil tudi prav posebej za aplikacijo izklopiti to obvestilo. Tudi po restartu je obvestilo še vedno tu.

LP,
    Matevž

0
    Za katero aplikacijo pa gre? Morda jo odstrani in še enkrat namesti...

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0

Pi Music Player (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Project100Pi.themusicplayer&hl=sl)

Sem pa danes opazil, da mi javlja opozorilo tudi ob uporabi privzete Music aplikacije med igranjem prek BT v avtu. Zanimivo, res.

LP,
    Matevž

0
    @matevzkrajnik, si poskusil težavo rešiti s čiščenjem predpomnilnik (cache) obeh aplikacij ter sistemskega predpomnilnika?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
    Sem zbrisal, opazil sem, da se pojavi še pri kakšni tretji aplikaciji. Pri Pi Music Playerju se obvestilo pojavi takoj, ko aplikacija ni več v fokusu.
    0
    @matevzkrajnik, tvojo težavo sem javil tudi naprej našim tehnikom, ki so testirali potem to funkcijo na enakem telefonu, pa do težav ni prihajalo. Morda gre le za specifične aplikacije, ki niso optimizirane za Huaweijev softver in potem nagajajo. Sam bi ti morda svetoval da poskusiš še s ponastavitvijo telefona na tovarniške nastavitve. Sicer malce drastičen in nekoliko splošen ukrep, ampak zna delovati. Moraš pa pred tem obvezno nareditivarnostno kopijo podatkov, sicer boš ostal brez.

Pa prosil bi te še, da mi napišeš pri katerih aplikacijah si vse zaznal, da se obvestilo prikazuje kljub temu da si ga izklopil. Bi jih potem še sam malo testiral.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.