Za izboljšanje naše spletne strani in Vaših izkušenj uporabljamo piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po naši spletni strani, sprejemate naš pravilnik o piškotkih. Izvedite več.

Na en naslov ne morem pošiljati mailov

Živjo,
imam Huawei telefon in mi iz Huawei aplikacije za pošto noče poslati maila na EN določen email naslov. Vedno ostane samo v pošiljanju ... Ko grem pa direktno na Gmail pa ni tezav. Mi lahko pomagate?

0

Komentarji

• huaweimobilesihuaweimobilesi
  • Huawei ForumHuawei Forum
    edited avgust 10
    Živjo,

Za začetek mi samo povej, kateri telefon točno uporabljaš? Prav tako pa bi te prosil za IMEI številko in delovno različico (build no.) programske opreme. Oboje najdeš v nastavitvah telefona (Sistem -> O telefonu).

Praviš da imaš težave s pošiljanjem. Prejemaš pa maile v tej aplikaciji brez težav? Kateri odjemalec pa imaš nastavljen v aplikaciji? Mi lahko pošlješ printscreene nastavitev, ki jih imaš v aplikaciji?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
  • blaz99blaz99
    > @Huawei Forum je dejal:
    > Živjo,
    >
    > Za začetek mi samo povej, kateri telefon točno uporabljaš? Prav tako pa bi te prosil za IMEI številko in delovno različico (build no.) programske opreme. Oboje najdeš v nastavitvah telefona (Sistem -> O telefonu).
    >
    > Praviš da imaš težave s pošiljanjem. Prejemaš pa maile v tej aplikaciji brez težav? Kateri odjemalec pa imaš nastavljen v aplikaciji? Mi lahko pošlješ printscreene nastavitev, ki jih imaš v aplikaciji?
    >
    > Lep pozdrav,
    > Andrej
    > Ekipa Huawei foruma

> @huaweimobilesi je dejal:
    > Živjo,
    > imam Huawei telefon in mi iz Huawei aplikacije za pošto noče poslati maila na EN določen email naslov. Vedno ostane samo v pošiljanju ... Ko grem pa direktno na Gmail pa ni tezav. Mi lahko pomagate?
    0
  • blaz99blaz99
    > @Huawei Forum je dejal:
    > Živjo,
    >
    > Za začetek mi samo povej, kateri telefon točno uporabljaš? Prav tako pa bi te prosil za IMEI številko in delovno različico (build no.) programske opreme. Oboje najdeš v nastavitvah telefona (Sistem -> O telefonu).
    >
    > Praviš da imaš težave s pošiljanjem. Prejemaš pa maile v tej aplikaciji brez težav? Kateri odjemalec pa imaš nastavljen v aplikaciji? Mi lahko pošlješ printscreene nastavitev, ki jih imaš v aplikaciji?
    >
    > Lep pozdrav,
    > Andrej
    > Ekipa Huawei foruma
    0
  • blaz99blaz99
    > @blaz99 je dejal:
    > > @Huawei Forum je dejal:
    > > Živjo,
    > >
    > > Za začetek mi samo povej, kateri telefon točno uporabljaš? Prav tako pa bi te prosil za IMEI številko in delovno različico (build no.) programske opreme. Oboje najdeš v nastavitvah telefona (Sistem -> O telefonu).
    > >
    > > Praviš da imaš težave s pošiljanjem. Prejemaš pa maile v tej aplikaciji brez težav? Kateri odjemalec pa imaš nastavljen v aplikaciji? Mi lahko pošlješ printscreene nastavitev, ki jih imaš v aplikaciji?
    > >
    > > Lep pozdrav,
    > > Andrej
    > > Ekipa Huawei foruma
    >
    >
    0
  • blaz99blaz99

Sem ugotovil da lahko na ta mail pošiljam samo preko mobilnih podatkov in ne preko wifija...je to možno? Drugače imam huawei 20pro...
    A sploh lahko na ta forum pošljem sliko preko telefona? ... Na računalniku sem se prijavil lahko pošljem na telefonu pa ne.

0
    edited avgust 10

Živjo @blaz99,

najprej bom odgovoril na tvoje drugo vprašanje. :) Da, načeloma lahko pošiljaš slike na forum tudi prek telefona, res pa da smo imeli s tem v zadnjih dneh nekaj težav s to funkcionalnostjo in morda še vedno malo nagaja. :) Če ne gre neposredno znotraj dotične diskusije, mi jih lahko tudi pošlješ v zasebnem sporočilu.

Zdaj pa k tvoji dejanski težavi. :) Načeloma je tudi to mogoče, da lahko pošiljaš samo prek mobilnih podatkov. Lahko, da imaodjemalec, ki ga uporabljaš kakšne omejitve glede tega. Zato bi te prosil, da mi za začetek poveš, kateri odjemalec uporabljaš in, kot že rečeno, pošlješ printscreene njegovih trenutnih nastavitev. Obenem pa bi te prosil še za uslugo - da poizkusiš znotraj te aplikacije uporabiti še e-poštni predal katerega drugega ponudnika in narediti primerjavo, če ti nagaja tudi pri tem. Boš lahko?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma

p.s.: ker imaš P20 Pro, sem debato prestavil v ustrezno kategorijo na forumu. :)

0
  • blaz99blaz99

0
    @blaz99, glede na sliko lahko sklepam, da imaš v aplikaciji registriran račun Gmail?

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
  • blaz99blaz99
    Imam vendar ko hočem poslati mail direktno iz povezave kakšne spletne strani mi ne vrže na Gmail ampak na ta ki ni privzet
    0
    Hm, zdaj sem malo zmeden. Mi lahko še enkrat razložiš, kaj točno je težava?

Je težava, da sploh ne moreš pošiljati sporočil iz te aplikacije (iz kateregakoli registriranega računa)?

Je težava samo, da jih ne moreš pošiljati prek Wi-Fija?

Ali je težava zgolj v tem, da ne moreš poslati maila s spletne strani iz privzeto nastavljenega računa?

Ali vse našteto? :)

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
  • blaz99blaz99
    Preko gmaila lahko pošiljam tako preko mobilnih podatkov kot tudi WiFi-ja... S tega druzga pa samo preko mobilnih podatkov... Tut ko hočem poslati mail npr. iz Huawei direktno iz spletne strani mi hoče pošiljat avtomatsko preko te druge aplikacije in ne preko gmaila čeprou je nastavljen Gmail kot prevzeti.
    0
    Kateri pa je ta drugi odjemalec oz. poštni predal, ki ga uporabljaš?

Zdajle sem sicer poizkusil na svojem P20 Pro in je delalo tako kot treba. Privzeto imam nastavljen Gmail, zraven pa registriran še en račun MS Exchange. Ko sem kliknil povezavo za pošiljanje maila na prvi strani našega foruma, mi je aplikacijo E-pošta odprlo v privzetem računu, torej Gmailu.

Svetujem ti morda, da odstraniš oba registrirana računa, ki ju uporabljaš in potem še enkrat registriraš v aplikaciji. Najprej registriraj Gmail, ki ga boš uporabljal privzeto, nato pa še drugega.

Lep pozdrav,
    Andrej
    Ekipa Huawei foruma
    0
Za komentiranje se prijavite ali pa se vpišite.